Back

ZAKOPANE – eMOCje NA LATO. WYTCHNIENIE – SWOBODA – ENERGIA – ZACHWYT

ZAKOPANE – eMOCje NA LATO. WYTCHNIENIE – SWOBODA – ENERGIA – ZACHWYT

prewkiV3-4.jpg
Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury wystartowało z ogólnopolską kampanią promującą zakopiański sezon letni. Celem naszych działań jest zaprezentowanie walorów i atrybutów naszego miasta - pokazując je z innej perspektywy. Uwypuklając wartości tak cenne i poszukiwane w dzisiejszych czasach jak: odpoczynek, wytchnienie, możliwość kontaktu z naturą, relaks z dziećmi na świeżym powietrzu, a nade wszystko bezpieczeństwo.

Magnetyzm Zakopanego, z pełnym wachlarzem możliwości, które niesie w sobie nasze miasto, dają niewyczerpany potencjał, który chcemy wykorzystać w realizowanej profesjonalnej kampanii reklamowej. W czasach pandemicznych uciekamy od tłumów i zgiełku, kierując swoje potrzeby bardziej w stronę natury, ciszy, spokoju, szukając poczucia bezpieczeństwa, a to wszystko, wbrew pozorom, oferuje nasze Miasto.
 

Celem naszych działań jest promocja sezonu letniego z jego atrybutami, bogatym i w pełni profesjonalnym zapleczem, podtrzymanie zainteresowania podróżami do naszego Miasta wśród mieszkańców kraju, kontynuowanie dotychczasowej działalności w tym zakresie z uwzględnieniem potrzeb i uwarunkowań wynikających ze stanu pandemii – opierających się na bezpieczeństwie, wsparcie sektora turystyki, rekreacji i sportu.

Promocja poprzez prezentację nieoczywistych, a magicznych miejsc takich jak: góry, zabytki, przyroda, szlaki spacerowei wycieczkowe, tętno miasta, sztuka- zarówno w internecie, social mediach, na nośnikach wielkoformatowych czy też za pośrednictwem stacji radiowych i telewizyjnych - ma zachęcić do odwiedzania i odkrywania Zakopanego.
Góralska gościnność, dbałość o turystę i jego satysfakcję, a nade wszystko w obecnym czasie o bezpieczeństwo, to atrybuty, o których chcemy przypomnieć i które chcemy komunikować. Rozbudowana baza noclegowa o standardzie odpowiednim dla każdej kieszeni, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, atrakcje dla rodzin z dziećmi - w Zakopanem jak co roku oferta jest równie urozmaicona co krajobraz.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z materiałów dedykowanymi kampanii.
Zachęcamy do zamieszczenia ich na swoich profilach w mediach społecznościowych i stronach internetowych.
Materiały można znaleźć na portalu Zakopane.pl w specjalnej zakładce Zakopane - emocje na lato (
www.zakopane.pl/emocje-na-lato)

Wesprzyjmy kampanie promującę eMOCjonujące lato w Zakopanem!

Multimedia