Back

Bądź sercem w Zakopanem!

Bądź sercem w Zakopanem!

baner-16x9.png
W tym szczególnym czasie chcemy pamiętać o wszystkich, którzy kochają Zakopane, często tu przyjeżdżają i chcieliby spędzić pod Giewontem wielkanocny czas, cieszyć się wiosną rozkwitającą kobiercami krokusów i ciepłem majowego weekendu. W tej chwili niestety nikt z nas nie wie, kiedy takie przyjazdy będą możliwe. Mamy jednak nadzieję, że spotkamy się jak najszybciej…

Na razie bardzo chcemy pozostać z Państwem w kontakcie, zachęcając do wirtualnego poznawania uroków i historii naszego Miasta. Mamy nadzieję, że zarówno przygotowane przez nas informacje i ciekawostki, a także przywoływane przez Państwa wspomnienia spędzonych miłych chwil w Zakopanem sprawią, że tym chętniej wrócą Państwo do nas, gdy czas pandemii minie. Chcemy także, by ten wirtualny kontakt z naszym pięknym Miastem, jego kulturą, zabytkami, folklorem i tatrzańską przyrodą umilił czas „społecznej kwarantanny”.

Z tą myślą w naszych mediach społecznościowych systematycznie publikować będziemy ciekawe posty oznaczone logotypem kampanii, a na stronie zakopane.pl zaraz po Świętach Wielkanocnych zawita „Codziennik zakopiański” z krótkimi artykułami, które w przyjemny sposób pozwolą poszerzyć wiedzę o Zakopanem. Złoży się na niego pięć różnorodnych bloków tematycznych: poniedziałkowa „Historia jakiej nie znacie”, wtorkowe ”Wiadomości turystyczne”, dostępna w środy „Nasza kultura”, „Czwartki literackie” oraz piątkowa „Kultura rodzima”.

Zachęcamy więc gorąco – bądźcie sercem w Zakopanem! Zachęcamy także do zmiany terminu pobytu, zamiast jego odwoływania. Właściciele wszystkich miejsc noclegowych z pewnością z radością poczekają, by tym serdeczniej ugościć Państwa, gdy tylko będzie to możliwe. Łatwiej będzie im także przetrwać ten trudny gospodarczo czas, ze świadomością, że mogą liczyć na Państwa dobry gest, lojalność i wsparcie polskiej branży turystycznej.

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco i polecania innym naszej strony internetowej, mediów społecznościowych oraz hasztagów:

https://youtu.be/bjxUX-xhjWU

https://youtu.be/9Zp9dV_0ELg

https://youtu.be/i8CbqgPOI-U

Multimedia